Gelin Salon Ve Makyaj Oyunu

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma OZZY GAME STUDIO
Özellikle kız çocuklarının dikkatini çekecek olan bu mükemmel oyunu siz de hemen indirin.

Çocukların zamanının çoğu oyun oynamakla geçer pek çok anne ve baba da bunu ne kadar olması gerektiğini bilseler de yine çocuklarının oyun oynarken bile bir şeyler öğrenmesini ister. Çocukların hem eğlenip hem de öğrenmesini sağlayana bu mükemmel oyun onlara yeni bir bakış açısı da kazandıracaktır. Çocukların gelişim alanlarını destekleyen bu yepyeni özelliklere sahip olan mükemmel oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak niteliklere sahiptir.  Bu makyaj oyununda çocukların pek çok gelişim alanı desteklenecektir.

 Bu oyun içerisinde de kız çocukları için hazırlanmış birbirinden eğlenceli oyunlar yer almaktadır. Kızların en sevdiği oyun tarzlarından olan bakım, kıyafet ve makyaj bu oyunda sonuna kadar kullanılmıştır. Siz de çocuğunuzun boş zamanlarınız kaliteli bir biçimde değerlendirmesini ve gelişim alanlarını desteklemesini istiyorsanız bu oyuna mutlaka sahip olmalısınız demektir. Oyun içerisinde birbirinden güzel gelinler sizin müşteriniz olacak ve siz de onlara uygun gelinlikleri seçecek onların makyajlarını ve bakımlarını yapacaksınız. Hayal gücünü ve el becerisini arttıran bu oyun tam da sizler için üretilmiş.

Siz de çocuğunuzun bakım makyaj ve kıyafet konularından kendilerini geliştirmesini istiyorsanız bu oyun sizin için son derece doğru bir tercih olacaktır. Hemen indirin oynamaya hemen başlayın. 

Gelin Salon Ve Makyaj Oyunu indir